KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 9478177
nr 947 8177
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Collage, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), 'raging bull ll' sign. a tergo -06, 120x40
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:08:48
8/3 09:55:05
9/3 13:26:53